Томос: Філарет повідомив важливу новину про назву Української церкви

  • admin
  • 21.01.2019
  • Комментарии к записи Томос: Філарет повідомив важливу новину про назву Української церкви отключены

Правильна назва новоствореної помісної церкви в Україні – Українська провославна церква, а не Православна церква України, як називають зараз.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю ТСН заявив патріарх Філарет.

За словами патріарха, ця назва неправильно перекладена, і помилку треба виправити.

“Зараз розповсюджують невірну назву “ПЦУ” – Православна церква України. Правильно – Українська православна церква. Ми ж не кажемо “Православна церква Росії” чи “Православна церква Болгарії”. Це необхідно виправити”, – зазначив Філарет.

Як пояснив патріарх, ця назва нової церкви не є офіційною, це просто неправильно зроблений переклада церковного документу.

“Це не офіційно – це переклад, і переклад неправильний. Треба говорити правильно – Українська православна церква”, – зазначив Філарет.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко прийняв рішення присвоїти патріарху Філарету звання “Герой України”.  Президент  оцінив внесок патріарха Філарета в боротьбі за українську помісну церкву.

Додамо, що станом на 20 січня вже 100 релігійних громад перейшли до новоствореної Православної церкви України. В мережі назвали цю історичну подію для Православної церкви України   “історичним зсувом”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.